Kompakt Dolap Sistemlerinin Kullanım Alanları

Farklı sektörlerde kullanım alanlarına sahip olan kompakt dolap sistemleri, sahip olduğu gelişmiş özellikleri ile sektör ihtiyaçlarına cevap veren dolap sistemleri arasında yer alır. Teknolojinin de gelişmesi ile farklı model ve tasarımlar da üretilen kompakt dolaplar, son dönemlerde pek çok ihtiyacın karşılanmasına imkan tanımaktadır. Genel olarak baktığımızda kompakt dolap sistemleri kullanım alanları aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Kompakt dolaplar özel arşivleme ihtiyacı duyan tüm sektörlerde kullanılabilir.
 • Dosya arşivleme konusunda etkili çözümler sunar.
 • Devlet kurumlarında arşivleme için tercih edilir.
 • Ticaret odası ya da sanayi odası gibi kuruluşlarda çok fazla kullanılır.
 • Özel şirketlere belge arşivleme konusunda yardımcı olur.

 

Kompakt dolap sistemleri sahip olduğu tekerlekleri aracılığı ile ve bunun yanında özel olarak dizayn edilmiş rayların üstünde hareket eder. Bu raylar üzerinde birbirinden açılan ya da birbirine yanaşan seri dolapların olduğunu söylemek mümkündür. Dolapların hareketleri yine her dolap sırasında tam olarak ortasında yer alan direksiyon kolu çevrilerek ya da dolap üzerindeki kol çekilerek sağlanır. Hareketli arşiv sistemi ise sıra ve dizi olarak iki şekilde sıralanmaktadır.

Raylı Arşiv Dolabı ihtiyaçlarınız için siz de kaliteli ve hızlı çözümler sunan firmamız tercih edebilir ve Dilediğiniz özelliklerde kompakt dolaplara bizimle sahip olabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve ihtiyacınız olan dolabı modelini bize belirterek sizlere yardımcı olmamızı sağlayın.

Kompakt Dolap Sistemleri

Raylı Arşiv Dolabı

Sektör bünyesinde kompakt dolap üretimleri yapan firmamız, en uygun fiyatlı ve en profesyonel çözümlerin en doğru adresidir. Alanında uzman kadrosu ve özel ekipmanları ile kompakt dolap sistemleri konusunda müşterilerine yardımcı olan firmamız ile siz de sektörel baz da ihtiyacınız olan dolap modellerine sahip olabilir ve bizimle kaliteyi daha yakından hissedebilirsiniz.

Kompakt dolap sistemleri konusunda firmamız, siz müşterileri için gereken her leyi düşünür ve bizzat kendisi uygulamaya geçirir. Dolap sistemlerinde sizlerden gerekli değişkenlerin neler olduğunu öğrenir ve üretimlerini buna göre yapar. Aynı zamanda kaliteli üretimlerini en uygun fiyat aralıkları ile zorlanmayacağınız şekilde hizmet alır.

Kompakt Dolap Sistemlerinde Profesyonel Çözümler

Firmamız, kompakt dolap sistemleri üretirken her zaman müşteri yararına olacak şekilde profesyonel çözümler sunmaya çalışır. Bu nedenle  dolap üretimlerinde öncelikle siz müşterilerinden gerekli detayları öğrenir ve bunun ardından üretime geçer.  Belirli değişkenleri göz önünde tutarak üretim yapan firmamız için müşteri memnuniyeti ve verilen hizmetten müşterilerimizin en uygun şekilde yararlanması bizim için her şeyden önemlidir. Üretim aşamasında dikkat ettiğimiz değişkenler aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Arşivleyeceğiniz dosyaların türleri ve özellikleri
 • Evrak giriş çıkış yoğunluğu
 • Arşiv istifleme sevk
 • Elleçleme kapasitesi

Firmamız yaptığı üretimlerde yukarıda yer alan değişkenleri göz önünde tutar ve bu değişkenler doğrultusunda müşterilerine en uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olmaya çalışır.

Kompakt Dolap Sistemlerinin Avantajları

Pek çok farklı sektöre kompakt dolap sistemleri üreten firmamız, aynı zamanda üretimlerinde müşterilerinin avantajına olacak çalışmalar gerçekleştirir. Bunun yanında kompakt dolapları sahip olduğu yapı itibariyle birtakım avantajlarının da olduğunu söylemek mümkündür. Peki, kompakt dolap avantajları nelerdir? Daha yakından inceleyelim.

 • Kompakt dolap sistemleri her şeyden önce en düşük depolama maliyeti ortaya çıkaran sistemlerdir.
 • Ayrıca kompakt dolaplar ile en yüksek devir hızında operasyonların yapılması mümkündür.
 • Bunların yanı sıra arşiv faaliyetlerinde daha sistematik ve düzenli bir yapının meydana gelmesine olanak sağlar.
 • İşlevsel yapıda olmaları nedeniyle çalışmaların daha pratik ve hızlı gerçekleşmesine yardımcı olur.
 • Opsiyonel seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara cevap verir.